İptal & İade

İptal & İade

İPTAL
Sipariş ettiğiniz ürünü “Siparişlerim” sayfasından ilgili siparişin içindeki ürünü seçerek ‘İptal’ seçeneğiyle iptal edebilirsiniz.
Ürünün iptalini gerçekleştirdiğinizde e-posta adresinize ve bildirmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza eş zamanlı olarak bilgi mesajı gönderilecektir.
Sipariş ettiğiniz ürünle birlikte promosyon, hediye ürün ya da kampanyalı ürün uygulaması mevcutsa, bu ürünlerin iptali gerçekleştirilemez. Kampanyaya dahil olan tüm ürünlerin iptal edilmesi gerekmektedir.
•"İptal" seçeneği ürününüz henüz kargoya verilmemişse uygulanabilir.
•"Siparişlerim" sayfasından iptal edeceğiniz ürünün/ürünlerin bulunduğu siparişi seçiniz,
•İlgili sipariş sayfasındaki ürün/ürünlerin yanında bulunan “İptal” seçeneğini tıklayarak iptal işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İADE
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü, faturası ve sipariş numarası ile birlikte iade formumuzu doldurarak iade edebilirsiniz.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız.
Cayma hakkını kullandığınız ürünlerin bedeli 2 iş günü içerisinde bankanıza veya kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edilir.
Ürünlerin iadesinde kargo ücreti göndericiye aittir.
Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
Her türlü sorunuz için mesai saatleri içinde 0212 591 00 81 nolu telefondan veya iletisim@nanotechgrup.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Nanotech Gıda San. Dış. Tic. Ltd. Şti.
Ulus Mah. Vatan Cad. A1 Blok No:49/1 B.Çekmece / İstanbul / Turkey