Hakkımızda

Hakkımızda

VİTARONİA, 
MUTLULUK VE SAĞLIĞINIZA


İnsanoğlu yüzyıllardır aynı iki şeyin peşinde koşuyor: Sağlık ve mutluluk. Şimdi hepimiz için hayati öneme sahip bu iki kavram, tek bir kelimenin içinde biraraya geliyor: Vitaronia.

Vitaronia Meyve Suyu, Meyve Özü ve Meyve Çayı, doğanın mucize meyvesi aronyadan, hiçbir kimyasal işleme maruz bırakılmadan soğuk sıkım tekniğiyle elde edilip şişeleniyor ve sofralarınıza sunuluyor. Kızılderililer’in yüzlerce yıl boyunca soğuk havalarda dirençlerini korumak ve sağlıklı beslenmek için tükettiği aronyadan elde edilen Vitaronia ürünleri, pek çok faydaları yanında benzersiz lezzetleriyle de dikkat çekiyor. 

Dünya Çapında Araştırmalar Yapıldı
Vitaronia, Nanotech Gıda’nın dünya çapındaki zorlu araştırmaları ve titiz çalışmalarının sonucunda bu noktaya getirdiği çok özel bir ürün. Vitaronia ürünlerine şimdi Türkiye’de istediğimiz anda ulaşabiliyorsak, bu Nanotech ailesinin, yeni doğan bir bebeği beklemesi gibi heyecanla Vitaronia’yı beklemesi sayesinde gerçekleşti.

Nanotech Gıda, araştırmaları boyunca aronyanın izini önce anavatanı Kuzey Amerika, sonra da Rusya ve Balkanlar üzerinde sürdü. Nihayetinde bu mucize meyveyi, dünya üzerinde tarıma en uygun, en kirlenmemiş topraklarda işlemeye karar verdi. 

Soğuk Sıkım Tekniğiyle Doğallığı Korunuyor
Vitaronia meyve suları özel aşamalardan geçerek sofralarınıza geliyor. İlk olarak en verimli topraklarda doğal ortamda yetişen aronya meyveleri toplanmaya başlıyor. Meyveler hazır hale geldiğinde makine kullanmadan toplanan aronya meyvesinin suyu soğuk sıkımla çıkartılıyor ve Nanotech Gıda’nın kullandığı üstün teknolojiyle içindeki vitaminlerden, minerallerden, faydalı özelliklerden hiçbir şey kaybetmeden şişeleniyor.

Şişelenme işlemi sona erdiğinde de Nanotech Gıda’nın güçlü ulaşım ve nakliyat ağıyla Türkiye’ye getirilip adresinize kadar ulaştırılıyor.

Nanotech Gıda, günümüzün ve geleceğin en önemli sağlık kaynaklarından birini, benzersiz lezzetiyle sofralarınıza ulaştırmaktan gurur duyuyor.